Międzynarodowa akcja Dzień Ziemi 2016

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji Dzień Ziemi 2016 zapraszamy ponownie do aktywnego uczestnictwa w VI edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej, w której zebrane zużyte i uszkodzone telefony zostaną przekazane do profesjonalnego recyklingu. Honorowy patronat nad naszymi działaniami objął Pan profesor Zbigniew Nęcki z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Do 27 maja 2016 r. Samorząd Uczniowski przeprowadzi wśród uczniów zbiórkę zużytych, starych telefonów komórkowych bez baterii. Stan techniczny telefonów nie ma żadnego znaczenia. Telefon nie musi być sprawny i może być uszkodzony.

Telefony można zostawiać w małym pokoju nauczycielskim u opiekuna Samorządu Uczniowskiego PSSP p. Lidii Cieśla-Bąkiewicz