10-lecie Zespołu Szkół Salezjańskich

W minioną sobotę świętowaliśmy dziesiątą rocznicę powstania naszej szkoły.
Ten wyjątkowy dzień rozpoczęliśmy od uroczystej Mszy Świętej odprawionej pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego.
W szkole odbyła się akademia pod tytułem „Gwarancja na wieczność”, podczas której mogliśmy przypomnieć sobie, jakie są składniki salezjańskiego klimatu – tej wyjątkowej atmosfery, która przyciąga do nas wciąż nowych uczniów.
Tego dnia pamiętaliśmy również o urodzinowym torcie i balonach. Spędziliśmy mile czas na zabawie i długich rozmowach przy grillu.
Odwiedzili nas nasi absolwenci, rodzice, a także zaproszeni goście. Nie wiemy, co czeka nas w kolejnym dziesięcioleciu.
Przyszłość na pewno postawi przed nami wiele wyzwań. Wiemy, że poradzimy sobie z każdym z nich, jeśli będziemy pamiętać, na jakim Filarze zbudowana została nasza szkoła.
Wierność naszym ideałom i wartościom jest gwarancją sukcesu – gwarancją na wieczność.
Za piękne zdjęcia dziękujemy maturzyście – Łukaszowi Frasunkiewiczowi.
Maria Grzebyta-Kropska

Fotorelacja w galerii – zapraszamy