Pierwszy Marszobieg Salezjański już za nami.

W sobotę 20 maja o godz. 10.00, w gronie uczniów, rodziców i nauczycieli, świętowaliśmy na sportowo 10-lecie naszych szkół.
Pierwszy Marszobieg Salezjański odbył się w poznańskim lesie w pobliżu stawu Olszak.
Malownicza trasa biegu wyniosła ok. 4 km i była idealnym dystansem zarówno dla wytrawnych biegaczy, jak i wszystkich, którzy lubią spacerować na świeżym powietrzu.
Na starcie stanęło 73 uczestników, wszyscy w dobrych humorach dotarli do mety, gdzie czekały na nich pamiątkowe medale, woda i ciasto.
Dziękujemy głównemu organizatorowi – Krzysztofowi Wietrzykowskiemu – oraz wszystkim rodzicom, uczniom i nauczycielom, za zaangażowanie i wsparcie w organizacji i przeprowadzeniu naszej biegowej imprezy.
Dziękujemy również wszystkim uczestnikom biegu i mamy nadzieję, że za rok spotkamy się na kolejnej biegowej imprezie, aby aktywnie spędzić czas w gronie salezjańskiej rodziny.

Pierwszy Marszobieg Salezjański wygrał Jakub Stryczynski z klasy 3A PGS, miejsce drugie zajął Stanisław Kolecki z klasy 3 PSLO, na trzeciej pozycji uplasował się Nikodem Nowak z klasy 1C PGS.

W poszczególnych kategoriach mieliśmy następujących zwycięzców:
Kategoria marsz
1. Zofia Szrejter, Klasa 2C PGS
2. Kinga Lisiak, Klasa 2B PSSP
3. Krzysztof Rychlik Rodzic/Opiekun

Kategoria Kobiet, klasy 1-3:
1. Antonina Kaczyńska, Klasa 2C PSSP
(brak innych uczestników w tej kategorii)

Kategoria Kobiet, klasy 4-6
1. Dobrochna Wiśniewska, Klasa 4B PSSP
2. Natalia Bożek, Klasa 5B PSSP
3. Maja Dutkiewicz, Klasa 6 PSSP

Kategoria Kobiet, Gimnazjum
1. Maja Gosławska, Klasa 2B PGS
2. Anna Kolecka, Klasa 2C PGS
(brak innych uczestników w tej kategorii)

Kategoria Kobiet 19+
1. Małgorzata Brambor
2. Hanna Kubiak
3. Joanna Włoch

Kategoria Mężczyzn, klasy 1-3
1. Adam Bożek, Klasa 3B PSSP
2. Szymon Włoch, Klasa 2C PSSP
3. Franciszek Brojek, Klasa 2A PSSP

Kategoria Mężczyzn, klasy 4-6
1. Dawid Rychlik, Klasa 4A PSSP
2. Bartosz Górski, Klasa 6 PSSP
3. Mateusz Bigajczyk, Klasa 5

Kategoria Mężczyzn Gimnazjum
1. Jakub Stryczynski, Klasa 3A PGS
2. Nikodem Nowak, Klasa 1C PGS
3. Sebastian Podstawski, Klasa 3B PGS

Kategoria Mężczyzn Liceum
1. Stanisław Kolecki, Klasa 3 PSLO
2. Filip Piasecki, Klasa 1 PSLO
3. Krzysztof Burek, Klasa 1 PSLO

Kategoria Mężczyzn 19+
1. Łukasz Jaskuła
2. Sławomir Brambor
3. Henryk Gągola

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, na których na koniec roku szkolnego będą czekały pamiątkowe dyplomy.
Zapraszamy do galerii.

Rada Rodziców