Stypendia

Stypendia to forma zachęty i nagrody. Docenienie postępów ucznia i jego osiągnięć. W naszej szkole są przyznawane od dawna. Zmienia się tylko ich forma. Początkowo najzdolniejsi uczniowie otrzymywali laptopy. Później, z inicjatywy jednego z rodziców, stypendium przyznawano także tym, którzy pracowali nad sobą i poprawili swoje zachowanie. Od niedawna, dzięki jednej z naszych nauczycielek, uczniowie liceum, którzy godnie reprezentują naszą szkołę, osiągają sukcesy i wysokie wyniki w nauce, mogą wyjechać do Stanów Zjednoczonych. To ogromne wyróżnienie i szansa dla młodych ludzi. Przeczytajcie relacje z pobytu w USA! Swoimi wrażeniami podzielą się licealistki – Barbara Sikora i Aleksandra Sucharska.

Maria Grzebyta-Kropska