GŁOSUJ „Szkoła Małego Inżyniera”

Nasza szkoła została zgłoszona do projektu „Szkoła Małego Inżyniera”, którego organizatorem jest Volkswagen Poznań oraz Fundacja Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

GŁOSUJ –> TUTAJ

Klikamy, wpisujemy numer telefonu (nic nie płacimy) i głosujemy, bo każdy głos ma znaczenie! 🙂

Raz dziennie każdy może oddać jeden głos.

Jest to promocja nauk ścisłych.

W ramach projektu szkoły mogą uzyskać zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 do budowy oraz programowania robotów o wartości 6000 złotych, całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole, pełen niezwykłych pokazów stanowisk edukacyjny oraz warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania dla wszystkich uczniów szkoły oraz certyfikowane szkolenie z prowadzenia zajęć z wykorzystaniem klocków LEGO® MINDSTORM EV3 dla dwóch nauczycieli zatrudnionych w szkole.

Od 1 grudnia do 15 grudnia br. można raz dziennie oddać głos na wybraną szkołę.

By to zrobić należy kliknąć tutaj: http://szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole , a następnie wybrać odpowiednią placówkę, w naszym przypadku Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu.

Zachęcamy uczniów, rodziców, nauczycieli, przyjaciół szkoły, krewnych i znajomych do głosowania na naszą szkołę.

Jeden użytkownik może oddać jeden głos dziennie.

Aby oddać głos należy podać numer telefonu komórkowego, na który system wyśle SMS z kodem. Otrzymany ciąg liter i/lub cyfr należy wpisać w odpowiednie pole.

Po prawidłowym wpisaniu otrzymanego kodu głos jest automatycznie zapisywany w punktacji.

Głosowanie jest darmowe, koszt SMS z kodem pokrywa organizator (Volkswagen Poznań).

Zachęcam Wszystkich gorąco.

Pamiętajmy – każdy głos ma znaczenie!

Regulamin Szkoła Małego Inżyniera

Agnieszka Leśniewicz