Gala Perspektywy 2018

Władze Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Fundacji Edukacyjnej Perspektywy nagrodziły najlepsze wielkopolskie szkoły. Uroczysta gala odbyła się w Auditorium Maximum Wydziału Prawa i Administracji UAM. Oceniając szkoły, kapituła brała pod uwagę wyniki matur i sukcesy na olimpiadach. Oprócz listy ogólnopolskiej przygotowano również podrankingi wojewódzkie.

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BŁ PIĄTKI POZNAŃSKIEJ w Poznaniu jest wśród 499 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”.

Zajęliśmy VI miejsce w Poznaniu (pod względem zdawalności matur) i X w Wielkopolsce.

Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom.
Życzymy dalszych sukcesów!

Fotorelacja w galerii – zapraszamy.