Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

11 czerwca 2018r. w naszej szkole odbył się pierwszy Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej. Uczniowie oceniani byli w trzech kategoriach wiekowych: klasy 4-6 PSSP, 7 PSSP oraz 2-3 PGS, a także Liceum. Do konkursu zgłosiło się aż 29 zespołów/solistów. Zgodnie z regulaminem konkursu, uczniowie mogli występować solo, w duecie lub w trio. Przeważały występy solowe i duety. W jury konkursu zasiedli: p.Sonia Nowak (j.angielski), p. Arleta Lehwark (muzyka), ks.Dawid Nowak (religia), p. Magdalena Matysiak (matematyka). Na górnym holu zgromadziła się liczna publiczność, która dopingowała wykonawcom, śpiewała razem z nimi, nagradzała gromkimi brawami. Po dwóch godzinach emocjonujących występów przyszedł czas na wyłonienie zwycięzców, rozdanie dyplomów oraz słodkich upominków.

Zapraszamy do galerii.

Oto lista zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

klasy 4-6 PSSP:

wyróżnienie: Lena Kujawiak i Weronika Komorska 5a

I miejsce:  Marta Galasińska 6a

I miejsce: Lena Krygier 5a i Weronika Krygier 6b

II miejsce: Olga Żyżkowska 4a

III miejsce: Agnieszka Niedziela 6a

klasy 7 PSSPi 2-3 PSG:

I miejsce: Laura Jęcz, Marta Baranowska, Julia Dzielska 3C PGS

II miejsce: Weronika Ważyńska 3c PGS

III miejsce: Weronika Kulik, Zuzanna Janas, Martyna Komorska 3a i 3b PGS

Liceum:

I miejsce Grand Prix: Marcjanna Lipowska 2 PSLO

II miejsce: Katarzyna Zielonacka 2 PSLO

II miejsce:  Julia Samotka 1 PSLO

W kategorii Liceum nie przyznano miejsca trzeciego.

Cieszymy się, że konkurs zgromadził tak dużą publiczność a do udziału zgłosiło się tylu uczniów. Kolejna edycja odbędzie się na pewno w następnym roku szkolnym. Zapraszamy!