Świąteczne nocowanie klasy 3 PSSP

W ostatni piątek przed świętami klasa 3 PSSP postanowiła sprawdzić, co dzieje się w szkole po zmroku i wspólnie spędzić w niej noc. Tuż po zbiórce ok godz. 19.00 odbyła się świąteczna gra integracyjna. Uczniowie podzieleni na grupy musieli zbudować „most”. Aby otrzymać z banku pieniądze na zakup materiałów potrzebnych do budowy konstrukcji, każda grupa musiała odgadnąć zadania, za które otrzymywała określoną ilość banknotów. Sami musieli decydować, co będzie im potrzebne i jakich materiałów potrzebują do budowy. Po wykonaniu zadania, klasa przygotowała kolację. Po posiłku i wieczornej toalecie wspólnie obejrzeliśmy bajkę, po zakończeniu której przy świetle lampek choinkowych zapadliśmy w głęboki sen. Nocną przygodę zakończyliśmy rano, przy pysznych cynamonowych rogalikach przygotowanych przez mamę Franka. To był bardzo udany wieczór.
Zapraszam do galerii