Nagroda „Pomocna Dłoń”

Szkoła salezjańska, to nie tylko wyniki i nauka. Szkoła salezjańska, to przede wszystkim rodzina i troska o drugiego człowieka. W dzień urodzin ks. Bosko, który swoje życie poświęcił potrzebującym, chcemy docenić Tych, którzy każdego dnia poświęcają swój czas drugiemu człowiekowi.

Już po raz drugi, dyrekcja Zespołu Szkół Salezjańskich w Poznaniu przyznała nagrody „Pomocna Dłoń” dla uczniów, którzy obok potrzebujących – nie przejdą obojętnie.

Wyróżnienie za gotowość pomocy i zaangażowanie w działania na rzecz klasy, szkoły i drugiego człowieka otrzymali:

Maria Miś

Magdalena Kupczyk i Paulina Plewka

Julia Narowska i  Wojciech Sobalak

Nagrody – statuetki „Pomocna Dłoń” – za drobne gesty, niesienie pomocy, inicjatywy i zawsze otwarte serce w stosunku do drugiego człowieka odebrali:

Michał Dutkiewicz

Emilia Grzybowska

i Maria Frasunkiewicz

Nagrodzonym gratulujemy postawy. Pamiętajcie, że „świętość jest także dla Was”.