Wyniki konkursu ekonomicznego

Milton Friedman  – amerykański ekonomista, laureat Nagrody Nobla z ekonomii powiedział kiedyś, że „to co sprawia, że ekonomia jest najbardziej fascynującą nauką jest to, że jej fundamentalne zasady są tak proste, że każdy jest w stanie je zrozumieć, jednak niewielu je rozumie”. Na szczęście w murach naszej szkoły podstawowej jest grupa uczniów, dla której odkrywanie tajników ekonomii to fascynująca przygoda.

W poniedziałek 04.03.2019 r odbył się szkolny etap Międzyszkolnego Konkursu Ekonomiczny Klucz do Przyszłości. Miło mi poinformować, że 10 osób zdobyło doskonałe wyniki i przeszło do kolejnego etapu konkursu. Są to : uczniowie 5b PSSP – Hanna Nawrocka, Malwina Silska i Jan Siwy, z klasy 7b PSSP – Karol Dawiskiba, Michał Grzesiek oraz Michał Sidor, natomiast z klasy 8c PSSP – Wiktor Napierała, Franciszek Rosada, Anna Ryżek oraz Julia Szablan.

GRATULUJEMY i życzymy sukcesów w finale, który odbędzie się 10 maja 2019 r.

Agnieszka Maląg