Zastępstwa na poniedziałek, 25 marca

Dzisiaj następujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji: Sylwia Dusza-Niwińska, Martyna Kaczmarek, Katarzyna Sokołowska, ks. Jacek Krzypkowski, Aleksandra Terlecka, Łukasz Włoch (lekcje 1-6), Wojciech Niklaus (lekcje 1-6), Marta Czajka (6. lekcja), Joanna Zakrzewska, Lidia Cieśla-Bąkiewicz, Katarzyna Cześniuk

KLASA 2b PSSP:
1 godz. lekcyjna – p. J. Połomka, edukacja wczesnoszkolna
2 godz. lekcyjna – p. J. Połomka, edukacja informatyczna (gr. p. M. Kaczmarek)
3-5 godz. lekcyjna – p. J. Połomka, edukacja wczesnoszkolna

KLASA 3 PSSP:
2 godz. lekcyjna – p. A. Ostrowska-Stroiwąs, edukacja wczesnoszkolna
3 godz. lekcyjna – p. A. Świerczyńska, edukacja wczesnoszkolna
4 godz. lekcyjna – p. A. Świergul, edukacja wczesnoszkolna
5 godz. lekcyjna – p. J. Wysocka, zajęcia komputerowe (gr. p. J. Zakrzewskiej)

KLASA 4a PSSP:
5 godz. lekcyjna – p. E. Dojaś-Łukomska, przyroda
6 godz. lekcyjna – odwołane

KLASA 4b PSSP:

2 godz. lekcyjna – p. A. Świerczyńska, wych. fiz.

KLASA 4c PSSP:
5 godz. lekcyjna – p. K. Paul-Wiciak, wych. fiz.
6 godz. lekcyjna – p. S. Staszak, j. polski

KLASA 5a PSSP:
3 godz. lekcyjna – p. M. Matwijów, religia
4 godz. lekcyjna – p. S. Nowak, j. angielski (gr. p. A. Terleckiej)

KLASA 5b PSSP:
4 godz. lekcyjna – p. M. Matysiak, matematyka

KLASA 5c PSSP:
1 godz. lekcyjna – p. M. Matysiak, matematyka
6 godz. lekcyjna – p. S. Nowak, j. angielski (gr. p. A. Terleckiej)
7 godz. lekcyjna – odwołane (gr. p. A. Terleckiej)

KLASA 6a PSSP:
2 godz. lekcyjna – p. A. Stawik-Szablewska, historia (przeniesienie z piątku, 29 marca)
3 godz. lekcyjna – p. K. Paul-Wiciak, przyroda (uczniowie piszą zapowiedzianą kartkówkę z mapy Europy)
4 godz. lekcyjna – p. A. Ostrowska-Stroiwąs, j. angielski (gr. p. K. Cześniuk)
5 godz. lekcyjna – p. M. Ławniczak, j. niemiecki (przeniesienie z ostatniej lekcji)

KLASA 6b PSSP:
2-3 godz. lekcyjna – p. P. Madajczak, j. angielski (gr. p. A. Terleckiej)
4 godz. lekcyjna – p. A. Sierszyńska, przyroda (uczniowie piszą zapowiedzianą kartkówkę z mapy Europy)
5 godz. lekcyjna – p. A. Sierszyńska, matematyka (przeniesienie z wtorku, 2 kwietnia)

KLASA 7a PSSP:
1 godz. lekcyjna – odwołane
2 godz. lekcyjna – p. A. Kukorowska, geografia (uczniowie piszą zapowiedziany sprawdzian)
3 godz. lekcyjna – p. A. Kukorowska, j. polski
4 godz. lekcyjna – ks. D. Nowak, religia
6 godz. lekcyjna – p. A. Ostrowska-Stroiwąs, j. angielski (przeniesienie z ostatniej lekcji gr. p. A. Ostrowskiej-Stroiwąs)
8 godz. lekcyjna – odwołane (gr. p. A. Terleckiej)

KLASA 7b PSSP:
1 godz. lekcyjna – odwołane
6 godz. lekcyjna – p. P. Madajczak, j. angielski (gr. p. K. Cześniuk)

KLASA 8a PSSP:
5 godz. lekcyjna – p. A. Maląg, geografia (uczniowie piszą zapowiedzianą kartkówkę z mapy Ameryki)
7 godz. lekcyjna – odwołane (gr. p. K. Cześniuk)

KLASA 8c PSSP:

4 godz. lekcyjna – p. K. Paul-Wiciak, edb
5 godz. lekcyjna – p. P. Madajczak, j. angielski (gr. p. A. Terleckiej)
6 godz. lekcyjna – p. M. Ławniczak, j. niemiecki (przeniesienie z wtorku, 26 marca)

KLASA 3a PGS:
7-8 godz. lekcyjna – odwołane

KLASA 3b PGS:
3 godz. lekcyjna – p. A. Maląg, geografia

KLASA 3c PGS:
5 godz. lekcyjna – p. A. Stawik-Szablewska, historia

KLASA 3b/3c PGS:

8 godz. lekcyjna – odwołane (gr. p. K. Cześniuk)

Olimpiada wiedzy o Janie Pawle II odbędzie się na 6. lekcji w s. 117 i 118.
Konkurs Lwiątko odbędzie się na 6 i 7. lekcji w s. 301.