3. Piknik i Marszobieg Salezjański „Poznańska Piątka”, sobota 08.06.2019

W sobotę 08.06.2019 spotykamy się na poznańskiej Dębinie na trzecim już Pikniku rodzinnym i Marszobiegu Salezjańskim.
Marszobieg główny, „Poznańska Piątka” odbędzie się na dystansie 5 km w Lasach Poznańskich na Dębinie. .
Dla chętnych uczniów, którzy chcieliby zmierzyć się z krótszym odcinkiem, przygotowaliśmy biegi towarzyszące – dla klas 1-3 na dystansie 500m oraz dla klas 4-6 na dystansie 2,5km.
Zachęcamy jednak wszystkich do udziału w Marszobiegu na pełnym dystansie.

Po raz pierwszy odbędzie się elektroniczny pomiar czasu dla wszystkich biegów.
Wyłącznie elektroniczne zapisy na biegi i wszystkie szczegóły dotyczące imprezy znajdują się na stronie www.biegsalezjanski.pl
Udział w imprezie sportowej dla uczniów ZSS bezpłatny, natomiast opłata za udział w Marszobiegu dla innych uczestników wynosi 10 zł.

Znajdująca się w pobliżu lasu na Dębinie Parafia pw. Błogosławionej Poznańskiej Piątki ugości nas w ten dzień podczas odbywającego się w tym samym czasie Pikniku rodzinnego, na który serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców i pracowników ZSS.

Przypominamy, że udział w Pikniku jest dla uczniów ZSS obowiązkowy z uwagi na odpracowanie dnia wolnego przyznanego przez Szkołę w grudniu 2018.

Rada Rodziców ZSS