Kocie wieczorowanie

Uczniowie klasy 1a i 2b, w piątkowe popołudnie 4 kwietnia, zjawili się w swoich klasach, by spędzić czas na wspólnej zabawie i nauce. Miało to być leniwe wieczorowanie z Garfieldem, jednak w istocie to był intensywny czas wypełniony co do minuty radością i ciekawymi zadaniami. Dzieci rozwiązywały kocie zadania matematyczne i logiczne, szukały tropów, które doprowadziły ich do smacznej niespodzianki, pokazały swoją kreatywność przy zadaniach plastycznych, rozwiązywały zagadki, dzięki którym poznały bajkowych kocich bohaterów, budowały kota z klocków, malowały sobie twarze i wykonały „kocie” plakaty. Był to owocny czas dla naszych uczniów.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu klasowych wieczorów integracyjnych.
Zapraszamy do galerii.