Podsumowanie akcji „Puść ciuch w ruch”

Na początku kwietnia odbyło się podsumowanie akcji „Puść ciuch w ruch”, w ramach projektu Wolontariat szkolny zbierał niepotrzebne tekstylia nadające się do powtórnego użycia, a 2zł z każdego kg zasiliło konto fundacji AKOGO? Dzięki współpracy uczniów, rodziców, nauczycieli udało nam się zgromadzić 147 kg rzeczy, które Wolontariat przekazał organizatorowi akcji tj. firmie MindZone.

W akcji nagrodzone zostany trzy placówki, które zebrały najwięcej kilogramów odzieży.

Miło nam poinformować, że nasza Szkoła zdobyła II miejsce w akcji, otrzymaliśmy podziękowania, książkę „Bez resztek” – którą przekażemy szkolnej bibliotece oraz kartę podarunkową na zakupy w Posnanii o wartości 300 zł. Bon zostanie zrealizowany na potrzeby naszych świetlic szkolnych.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję pomocy potrzebującym – bo RAZEM możemy WIĘCEJ.

Wolontariat szkolny