III Marszobieg Salezjański i Piknik, „Poznańska Piątka”,

W minioną sobotę, 08.06.2019, nasza szkolna społeczność spotkała się na trzecim już Pikniku i Marszobiegu „Poznańska Piątka”.
W lasach poznańskiej Dębiny zorganizowaliśmy biegi na 500m, 2,5km i 5 km, które zgromadziły niemal 300 biegaczy.
W pobliskiej Parafii pw. Błogosławionej Poznańskiej Piątki trwał w tym czasie nasz szkolny Piknik, który zgromadził około 600 osób – uczniów, nauczycieli, rodziców i przyjaciół naszej szkoły.
Podczas pikniku można było skorzystać z przygotowanych atrakcji: grilla, kawiarenki z domowym ciastem, kawą i herbatą, stoiska balonowo-bańkowego, dmuchanego zamku oraz oprawy muzycznej.
Dzięki idealnej pogodzie i dobrej atmosferze mieliśmy okazję do chwili relaksu na świeżym powietrzu.
Dziękując za Państwa udział i zaangażowanie zapraszamy już dziś na kolejne takie spotkanie za rok.

Fotorelacja w galerii – zapraszamy.

Rada Rodziców ZSS