4B i 5A na wycieczce w Czaplinku

W zeszłym tygodniu od 3 do 5 czerwca 2019r. klasy 4B i 5A wraz z wychowawcami, p. Sonią Nowak (4B), p. Aleksandrą Terlecką (5A) i opiekunami, p. Martyną Salamon i księdzem Jackiem Krzypkowskim udali się na trzydniową wycieczkę do ośrodka Kusy Dwór w Czaplinku. Dzieci integrowały się i świetnie bawiły podczas różnorodnych zajęć sportowych, takich jak: kajaki, rowery wodne, ścianka wspinaczkowa, survival, samoobrona, walec wodny, strzały z wiatrówki, paintballowy tor przeszkód, wchodzenie na skrzynki, gra w kubby, baloniada. W przerwach między zajęciami dzieci spędzały czas na plaży nad jeziorem Drawsko, a wieczory kończyło ognisko lub dyskoteka. Wszyscy wrócili z wycieczki zadowoleni i pełni energii na ostatnie dni szkoły.

Poniżej krótka fotorelacja.