Święto kreatywności w klasach 1-3 PSSP

W poniedziałek, 16 września, w klasach 1-3 PSSP obchodziliśmy Dzień Kropki. To wielkie święto kreatywności, pokonywania wszelkich ograniczeń, a także umacniania wiary we własne siły. To wydarzenie co roku gromadzi dzieci i nauczycieli wokół historii Vashti, bohaterki „Kropki” Petera Reynoldsa. Niektórzy nasi uczniowie dopiero poznawali tę historię, niektórzy zaś ją sobie przypominali.  Był to dla wszystkich punkt wyjścia do kreatywnej działalności zarówno artystycznej jak i dydaktycznej.  Uczniowie podzielili się w swoich klasach swoimi talentami i zainteresowaniami. Uwieńczeniem było stworzenie wspólnego „Drzewa Talentów”, które możemy podziwiać na szkolnym korytarzu. Wspólna praca połączyła wszystkich uczniów klas 1-3 PSSP.

Zapraszamy do galerii.