MAJSTERKOWO w Castoramie

Dnia 24.09.2019r. uczniowie klasy 3b wzięli udział w warsztatach MAJSTERKOWO w Castoramie. Celem zajęć było rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, a także zwiększanie wiedzy i świadomości ekologicznej. Uczniowie pod okiem specjalistów z Castoramy wykonali samodzielnie drewniane skrzynki, które później mogli pomalować. Z przygotowanych materiałów powstały piękne dzieła. Warsztaty zakończyły się sukcesem, gdyż każdy uczeń wrócił do szkoły z własnoręcznie wykonaną skrzyneczką. Atrakcją okazało się również zwiedzanie całego sklepu, poznawanie nowych działów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Uczniowie zobaczyli wielkie magazyny, gdzie każdy produkt ma swoje określone miejsce oraz poznali pracę koordynatora i kierownika sklepu Castorama. Na koniec spotkania każdy uczestnik warsztatów dostał dyplom oraz drobny upominek.

Zapraszamy do galerii.