THE VOICE OF SALESIANS

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4-8 PSSP, 1-3 PSLO do wzięcia udziału w II edycji naszego szkolnego konkursu piosenki anglojęzycznej: THE VOICE OF SALESIANS.

REGULAMIN KONKURSU:
1. Utwór musi być w całości w języku angielskim.
2. Tekst wykonywanego utworu nie może zawierać wulgaryzmów i nieodpowiednich treści.
3. Utwór powinien trwać maksymalnie 1:45 (Utwory należy odpowiednio skrócić we własnym zakresie).
4. Utwory można wykonywać solo (1 osoba), w duecie (2 osoby), bądź w trio (3 osoby). Wykonawcy mogą być w różnym wieku, ale z jednej kategorii wiekowej.
5. Nagrody zostaną przyznane według poniższych kategorii wiekowych:
Kl. 4 – 6 PSSP
Kl. 7 – 8 PSSP
Kl. 1 – 3 PSLO
6. Kryteria oceniania:
• Opanowanie tekstu na odpowiednim poziomie językowym (poprawna wymowa słów, płynność),
• Trudność tekstu,
• Ogólne wrażenie (wykonanie, strój, choreografia).
7. Chętni uczestnicy zobowiązani są zgłosić swój udział nauczycielowi języka angielskiego do 14.10.2019 r. Zgłoszenie zostanie przyjęte w momencie podania składu grupy (imiona i nazwiska uczniów, klasa), wykonawcy i tytułu wybranego utworu. 14.10.2019 r. to ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń.

Konkurs odbędzie się na Mikołajki, 6.12.2019 r.

ZAPRASZAMY…