Egzaminy Cambridge ESOL

University of  Cambridge ESOL oraz British Council Preparation Center

Nasza Szkoła stara się o uzyskanie statutu wewnętrznego ośrodka egzaminacyjnego Uniwersytetu Cambridge ESOL ‘University of Cambridge Preparation Center’ oraz British Council,instytucji reprezentującej Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w zakresie współpracy kulturalnej i edukacyjnej.

University of Cambridge ESOL Examinationsrazem z British Council są twórcą znanych na całym świecie międzynarodowych egzaminów dla osób uczących się języka angielskiego i nauczycieli. Co roku ponad 3 miliony osób ze 130 krajów zdaje egzaminy Cambridge ESOL. Certyfikaty Cambridge są najbardziej obiektywnym i najbardziej prestiżowym dokumentem sprawdzającym i poświadczającym kwalifikacje językowe. Certyfikaty międzynarodowe uznawane są przez tysiące instytucji: od pracodawców ( Siemens, Unilever, Coca-Cola, Sony) poprzez uczelnie wyższe, po międzynarodowe organizacje i instytucje rządowe takie jak: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Służba Cywilna. Pomagają one dostać się na wymarzony kierunek studiów na całym świecie oraz zwiększają szanse na rynku pracy.

Więcej informacji na temat uznawalności egzaminów Cambridge ESOL na stronie http://www.cambridgeesol.org/institutions/search.php