Złote Żabki i Żaby 2011 rozdane …

W sobotę, 9 kwietnia 2011r , ogłoszono wyniki Konkursów “Złota Żaba” i “Złota Żabka” w Dziedzinie Literatury i Języka Polskiego oraz w Dziedzinie Matematyki – organizowanych dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych przez Fundację Edukacji Społecznej “EKOS”. W tegorocznej, XVIII już edycji konkursu, wzięło udział 12 395 uczestników z Wielkopolski i lubuskiego.

Dyplomy, nagrody i wyróżnienia przyznano łącznie 80 uczniom. Rozdano 41 statuetek, 13 bibliotek elektronicznych wraz z czytnikami e-booków, liczne programy komputerowe zawierające ćwiczenia usprawniające procesy zapamiętywania, koncentracji i szybkiego czytania, gry edukacyjne, książki i pomoce naukowe, a także akcesoria komputerowe i słodkie upominki.

Pierwsze miejsce wśród uczniów szkół podstawowych w Dziedzinie Literatury i Języka Polskiego zajęła nasza uczennica, Katarzyna Dostatni, z klasy 6 PSSP. Gratuluję uczennicy sukcesu oraz nauczycielowi, p. Karolinie Piaseckiej, znakomitego przygotowania Kasi do konkursu.