Salezjańska kamera

Pasja, radość, kreatywność – to wszystko znaleźć można w Salezjańskiej Kamerze. Każde nasze spotkanie to odkrywanie tajemnic filmu, przyglądanie się mu z każdej strony. Chcemy pokazać, że przebywanie w towarzystwie dziesiątej muzy to nie tylko rozrywka, ale także szansa, by zobaczyć świat, opowiedzieć coś od siebie, pobudzić emocje, zmusić do refleksji, a przede wszystkim poruszyć duszę.

Próbujemy swoich sił i sami także tworzymy filmy. W ten sposób możemy nie tylko uwiecznić uroczystości szkolne, ale także doskonalić własny warsztat aktorski i reżyserski. Uczymy się kreatywnego myślenia i pisania, a przy tym w doskonałej atmosferze spędzamy wolny czas.

Salezjańska Kamera to małe królestwo młodych twórców, gdzie wyobraźnia i pomysłowość mogą rozwijać się bez żadnego skrępowania.

Spotykamy się w każdy worek o godzinie 14:35 w sali numer 6.

Zapraszamy!