Wyjazd gimnazjalistów doBrukseli 17 – 21 września

W dniach od 17 do 21 września uczniowie naszej szkoły: Zuzanna Piechota z klasy 1 liceum, Urszula Bonia z klasy 3 liceum, Przemysław Przymuszała z klasy 3 gimnazjum wraz z opiekunami panią Ewą Dojaś – Łukomską i panem Henrykiem Gągolą uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Podczas naszej wyprawy mieliśmy okazję zwiedzić Brukselę, a także inne piękne miasta Belgii takie jak Antwerpia i Leuven. Oprócz podziwiania licznych zabytków i różnych zakątków belgijskich miast, spróbowaliśmy wiele lokalnych specjałów.

W trakcie wizyty w Parlamencie Europejskim uczestniczyliśmy w spotkaniu z panem posłem Filipem Kaczmarkiem, któremu serdecznie dziękujemy za zaproszenie do Brukseli.