Wycieczka integracyjna klasy 1PSLO

W piątek 28 września uczniowie klasy pierwszej LO wraz z opiekunami panią Kingą Jamą i panią Lidią Bąkiewicz wybrali się na wycieczkę do maltańskiego Nowego Zoo. Wiedzieliśmy, że czeka nas długi spacer, dlatego (żeby się nie zmęczyć) na miejsce dojechaliśmy “Maltanką” a za sterami kolejki u boku maszynisty – usiadł nasz „Gustaw – Maszynista”.

Kilka następnych godzin spędziliśmy na poszukiwaniu ulubionych zwierząt z różnych zakątków świata. Najbardziej podobało nam się w słoniarni oraz w „Ogródku dziecięcym”, w którym głaskaliśmy kózki, kuce i króliki.

Całe wyjście upłynęło w bardzo wesołej atmosferze. Co prawda niektórzy przypomnieli sobie, jak to w zamierzchłych przedszkolnych czasach bywali w ogrodzie zoologicznym, i trochę się roztkliwili, ale mimo tego wróciliśmy w radosnych nastrojach. Następna wycieczka do Zoo – może na pierwszym roku studiów??

Zapraszamy do galerii.

klasa 1 PSLO