Warsztaty medialne – Radio, czyli sztuka wyobraźni

W dniu 9 X 2012 członkowie Kółka Dziennikarskiego naszej szkoły uczestniczyli  w warsztatach medialnych zorganizowanych w redakcji Radia Emaus.

Oto ich relacja z udziału w warsztatach:
Dzięki dziennikarzom poznańskiego Radia Emaus wtorkowe popołudnie było dla nas wyjątkowe. Wszystko za sprawą warsztatów zorganizowanych w radiowej redakcji. Mogliśmy z bliska obserwować pracę profesjonalnych dziennikarzy, co było dla nas bardzo cennym i pouczającym doświadczeniem.Wszyscy chętnie opowiadali nam o tym, jak wygląda zwykły dzień w radiu, a redaktor Szymon Bojdo odpowiedział na każde nasze pytanie. Nie zapomnimy momentu, kiedy mogliśmy usiąść przed mikrofonem i nagrać swój głos.

Przez chwilę czuliśmy się jak prawdziwi dziennikarze.

Zapraszamy do Galerii w celu obejrzenia pełnej relacji z warsztatów.