Sportowy sukces Jadwigi Wyrwińskiej

W miniony piątek reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w Mistrzostwach Poznania w biegach przełajowych, które jednocześnie były memoriałem im. Bronisława Szwarca. Zawody odbywały się nad Jeziorem Maltańskim. Trzeba przyznać, że rywalizacja nie była łatwa, ponieważ w każdym z biegów startowało około 200 zawodników, a trasa była wąska i kręta.

Zdecydowanie najlepszą zawodniczką z naszej szkoły tego dnia była Jadwiga Wyrwińska, która w swoim biegu na 1000 metrów zajęła trzecie miejsce. Po rywalizacji była zmęczona, ale radość z osiągniętego wyniku pozwoliła jej o tym zapomnieć. Później nastąpił moment dekoracji zwycięzców i Jadwiga odebrała medal, puchar oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy!

 W składzie reprezentacji szkoły pobiegli uczniowie:

Maja Gosławska, Agnieszka Bajer, Zuzanna Wiśniewska, Wiktoria Drajer, Aleksandra Szenrok, Jadwiga Wyrwińska, Antoni Parafiński, Marcin Janicki, Bartosz Kubacha, Stanisław Kuczma, Paweł Winter, Marc Brotier, Wojciech Górski, Dominik Skrzydlewski, Wojciech Woźniak, Tomasz Jędra, Piotr Jóźwiak, Krystian Filipowicz.