Nasi licealiści z pucharem

Po raz pierwszy w historii uczniowie naszego liceum wzięli udział w Mistrzostwach Miasta Poznania w Unihokeju. Turniej odbył się w poniedziałek 19 listopada w hali widowiskowo-sportowej “Arena”. Nasza drużyna przygotowywała się do startu zaledwie przez kilka tygodni i mimo to zaprezentowała się bardzo dobrze, zdobywając III miejsce. Wyprzedziły nas drużyny, które mają w swoich składach wielu zawodników na co dzień grających w Wielkopolskiej Lidze Unihokeja Juniorów.  Wiele się od nich nauczyliśmy. Podczas turnieju nie brakowało wielkich emocji i walki o każdą piłkę naszych zawodników, za co należą im się słowa uznania. 

Wystąpiliśmy w składzie:

Krzysztof Wieczorek, Mateusz Cholewa, Wiktor Wobszal, Dawid Wiczarski, Dawid Ptak, Patryk Nyckowski, Gabriel Brotier, Mateusz Wolniewicz, Marek Antowski i Jakub Wiśniewski.

Gratulacje!