“Ja nie palę – nie pal i Ty”

Dnia 16 listopada 2012 roku odbyło się rozwiązanie konkursu profilaktycznego:

„Ja nie palę – nie pal i Ty” organizowanego przez pedagoga szkolnego w oparciu o zagadnienia Oddziału Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia.

Przez prawie dwa miesiące uczniowie szkoły podstawowej i klas licealnych przynosili do gabinetu pani pedagog swoje prace w formie plakatu, wiersza, komiksu, zdjęcia lub filmu.

Poziom konkursu był bardzo wysoki. Trudno było wybrać jednego zwycięzcę,  wszystkie osoby zostały wyróżnione dyplomem oraz nagrodą.

Główne wyróżnienia otrzymały 4 osoby.

Mateusz Rembalski (plakat) – klasa 4 PSSP

Tomek Jędra (wiersz antynikotynowy) – klasa 4 PSSP

Adam Konarski (komiks) – klasa 5a PSSP

Adam Paech (wiersz antynikotynowy) – klasa 6 PSSP

Następnie wyróżnieni zostali:

• Zuzanna Grześkowiak i Magdalena Pakuła (plakat/wiersz) – klasa 6 PSSP
  • Tomasz Napierała, Tomasz Bednarek (komiks) – klasa 6 PSSP
  • Tristan Porzuczek (komiks) – klasa 5b PSSP
  • Joanna Górska (klasa 6 PSSP) i Maria Frąszczak (klasa 5 PSSP) – plakat
  • Kasia Zielonacka (klasa 6 PSSP) za najlepsze hasło: „Palisz – jesteś spalony. Nie spalaj się – ja nie palę, nie pal i TY!”
  • Adam Bogacki, Grzegorz Drzewiecki, Krystian Filipowicz, Michał Snopek, Michał Cichocki, Tadeusz Bogusz i Filip Wróblewski (film profilaktyczny) klasa 6 PSSP
  • Pola Bąk,  Marta Dostatni,  Maria Frasunkiewicz , Pola Hammermeister, Dominika Nowik i Oliwia Suchowiak – klasa 6 PSSP (wiersz)
    • dyplom za udział w konkursie otrzymują Paweł Winter (klasa 4 PSSP) oraz Łukasz Idczak (klasa 5a PSSP).

Wszystkim bardzo dziękuję za udział w konkursie  i gratuluję pomysłów.