Awans drużyny unihokeja

W piątek 23 listopada odbył się w naszej szkole mecz eliminacyjny o Mistrzostwo Poznania w unihokeju dziewcząt szkół podstawowych.

Naszym przeciwnikiem była drużyna z SP 82. Drugim rywalem miała być SP 66, ale nie pojawiła się na turnieju. Do meczu dziewczynki podeszły odrobinę zdenerwowane, ale na boisku trema szybko opadła i zastąpiły ją wola walki i zaangażowanie.

Pierwsza tercja przebiegała pod nasze dyktando i zakończyła się wynikiem 2:0. W drugiej części meczu zagraliśmy troszkę słabiej a wynik tej tercji to 1:1, a całego meczu 3:1. W decydującej odsłonie meczu znowu mieliśmy przewagę i zdobyliśmy kolejną bramkę. Wygraliśmy mecz i awansowaliśmy do kolejnej rundy.

Aby awansować musimy popracować nad skutecznością i wyprowadzeniem piłki z obrony, ale w naszych dziewczynkach drzemie ogromny potencjał i jeśli tylko go wykorzystają runda finałowa będzie na wyciągnięcie ręki.

Bramki zdobyły:

Weronika Wisoky x 3,

Zuzanna Wiśniewska x 2.

Wystąpiliśmy w składzie:

Magdalena Pakuła, Jadwiga Wyrwińska, Wiktoria Drajer, Marta Wiśniewska, Aleksandra Adamska, Oliwia Suchowiak, Weronika Wisoky, Zuzanna Wiśniewska i Maja Gosławska.