Kolejny weekend z piłką halową za nami

Już w miniony czwartek po lekcjach rozpoczął się kolejny weekend z piłką halową. Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze, walcząc przeważnie ze starszymi od siebie rywalami. Widać było poprawę w ich grze z meczu na mecz, a to wszystko dzięki ciężkiej pracy i wielkiemu zaangażowaniu. A oto nasze wyniki i strzelcy bramek:

 

Czwartek 22.11.2012r.:

PSSP – SP 89 I           1:2       (Bartosz Kubacha),

PSSP – SP 35              4:0       (Bartosz Kubacha x 2, Antoni Parafiński x 2).

 

Sobota 24.11.2012r.:

PSSP – SS 2                2:1       (Bartosz Kubacha, Antoni Parafiński),

PSSP – SS 4                3:1       (Bartosz Kubacha, Wiktor Kurzawski).

 

Niedziela 25.11.2012r.:

PSSP – SP 89 II          2:1       (Bartosz Kubacha x 2),

PSSP – SP 60              2:4       (Wojciech Górski, Wiktor Kurzawski).

 Ostatecznie Ligę Halową o Mistrzostwo Poznania zakończyliśmy na bardzo wysokim 5 miejscu wygrywając sześć meczy, dwa remisując i cztery przegrywając! Wyprzedziły nas tylko SP 6, SP 60, SP 89 i SP 17.

W całej lidze w naszej drużynie zagrali:

Jan Dziabaszewski, Marcin Pakuła, Wojciech Górski, Jan Adamskich, Dominik Skrzydlewski, Stanisław Kuczma, Paweł Winter, Marcel Markiewicz, Krystian Filipowicz, Bartosz Kubacha, Antoni Parafiński, Wiktor Kurzawski i Marc Brotier.

 

Bramki zdobywali:

Wiktor Kurzawski – 7

Bartosz Kubacha – 7

Antoni Parafiński – 7

Wojciech Górski – 1

Marcin Pakuła – 1.

Gratulacje!!!