Brzechwa dzieciom – dzieci Brzechwie

Konkurs recytatorski  poświęcony wierszom Jana Brzechwy o zwierzętach, przeznaczony dla  pierwszych klas PSSP, został rozstrzygnięty.

W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie z klasy 1A i klasy 1B, do finałowego etapu zakwalifikowało się po pięcioro uczniów z każdej klasy (z klasy 1A: Tomasz Białecki, Viktoria Gujda, Jacek Jędra, Aleksandra Madajczak, Weronika Makówka, z klasy 1B: Natalia Bożek, Małgorzata Czerwińska, Juliana Dziabaszewska, Zofia Skowrońska, Zofia Strączkowska).

Uczniowie dzielnie reprezentowali swoje klasy.

W finale pierwsze miejsce  ex aequo zajęły: Weronika Makówka z kl. 1A i Zosia Skowrońska z kl. 1B, drugie miejsce – Zosia Strączkowska (1B), trzecie miejsce  – Viktoria Gujda (1A).

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a laureatom gratulujemy.