Koncert jesienny

W budynku na os. Stare Żegrze, 16 listopada, odbył się „Koncert jesienny” pod kierunkiem pani Arlety Lehwark.

Wzięli w nim udział nasi najmłodsi uczniowie z PSSP.  Był to występ, który łączył prezentację osiągnięć uczniów grających na keyboardach i flażoletach oraz śpiewających w szkolnym chórze, ponadto pojawiły się układy taneczne przygotowane przez uczennice z drugiej i trzeciej klasy.

Koncert uświetnił występ dzieci z Przedszkola Specjalnego z ul. Libelta. Młodzi artyści dzielnie zaprezentowali się widowni, na której zasiedli oprócz uczniów naszej szkoły, także dzieci uczące się w Szkole Podstawowej nr 50.

Kierujemy podziękowania do opiekunek Przedszkola Specjalnego za przygotowanie dzieci oraz do maluszków za wspólny występ.

Pani Arlecie dziękujemy za ciekawą inicjatywę i przygotowanie naszych uczniów, zaś wychowankom starszych klas za czynny udział w koncercie i techniczne koordynowanie przedsięwzięcia.