Odwiedziny u “Ślimaczków”

Dziewczęta z klasy 3b (Wiktoria Kranz, Bernadetta Gwoździk, Suzen Geworkian, Kasia Domańska, Natalia Szymankiewicz, Anna Strzykała) odwiedziły najmłodszą grupę dzieci w Przedszkolu nr 124 Wesołej Ludwiczki.

Zaprezentowały maluszkom ciekawą interpretację wiersza “Lokomotywa” Juliana Tuwima. Następnie dzieci mogły wybrać sobie kolorowankę do przygotowania opaski na głowę, która była biletem do przejazdu w danym wagonie. “Ślimaczki” musiały wsiąść w odpowiednim miejscu. Na szczęście wszystkim się udało! Tak “żywa ciuchcia”, przy dźwiękach wiersza, a także piosenki “Jedzie pociąg z daleka”, zwiedziła przedszkolną salę.

Przedszkolakom bardzo podobała się zabawa z gimnazjalistkami, które przez kilka dni sumiennie przygotowywały wagoniki, kolorowanki, opaski i interpretację wiersza. Dziewczęta otrzymały ładny dyplom i zaproszenie, żeby odwiedzać “Ślimaczki” częściej.