Salezjanie ponownie na turnieju halowej piłki nożnej

Po zakończeniu zmagań o mistrzostwo Poznania klas szóstych przyszła kolej na piąte. Pierwsze mecze rozegraliśmy w czwartek 29 listopada. Nie był to dobry dzień naszej drużyny, która grała bez choćby jednego rezerwowego. Niestety, przegraliśmy dwa mecze z SP 89 i SP 62,  jeden udało nam się zremisować (SP 6). Później było już tylko lepiej. W sobotę 1 grudnia rozpoczęliśmy od remisu z SP 34 po bramce Antoniego Parafińskiego, a następnie wygraliśmy 2:0 po bramkach Bartosza Kubacha i aż 5:0 z SP 25, bramki zdobywali Antoni Parafiński x 3 i  po jednej Bartosz Kubacha i Jan Adamskich.

Kolejne mecze rozegraliśmy w “Mikołaki” 6 grudnia. Zagraliśmy mecz z SSP 2, który do ostatnich sekund był bardzo zacięty, ale to my wygraliśmy 1:0 po bramce Bartosza Kubacha. Niestety, nasz drugi zaplanowany mecz na ten dzień nie odbył się, ponieważ drużyna z SP 51 wycofała się z rozgrywek i oddała mecz walkowerem. Wygraliśmy 3:0, ale więcej satysfakcji dałoby nam pokonanie przeciwnika na boisku.

Wszystkim chłopcom gratulujemy wyników i determinacji, ponieważ grają po lekcjach, a po męczących rozgrywkach w drodze powrotnej często starają się przygotować do kartkówek i sprawdzianów!

Wyniki i strzelcy bramek:

czwartek 29.11

PSSP – SP 89              2:4 (Bartosz Kubacha x 2)

PSSP – SP 62              0:1

PSSP – SP 6                1:1 (Bartosz Kubacha)

 

sobota 1.12

PSSP – SP 34              1:1 (Antoni Parafiński)

PSSP – SP 45              2:0 (Bartosz Kubacha)

PSSP – SP 25              5:0 (Antoni Parafiński x 3, Jan Adamskich, Bartosz Kubacha)

 

czwartek 6.12

PSSP – SSP 2              1:0 (Bartosz Kubacha)

PSSP – SP 51              3:0 w.o.

 

Skład drużyny:

Marcin Pakuła, Jan Dziabaszewski, Jan Adamskich, Antoni Parafiński, Wojciech Górski, Stanisław Kuczma, Bartosz Kubacha, Wiktor Kurzawski, Paweł Winter, Wojciech Woźny, Dominik Skrzydlewski.