…powrót do przeszłości – czyli licealiści w przedszkolu…

…Czym byłoby nasze życie bez wspomnień?

Bez dzieciństwa, umazanych rąk, kałuż, powrotów z placów zabaw czy bajek?…

Na szczęście  –  wspomnień nikt nam nie obierze.  Możemy do nich wracać, kiedy tylko będziemy tego chcieli…

Tuż przed świętami klasa 1 PSLO zaprosiła swoich starszych kolegów  klas licealnych na spotkanie z bajką.

Licealiści musieli wykazać się znajomością bajkowych postaci, melodii ze znanych polskich wieczorynek czy faktów z życia telewizyjnych bohaterów.  Każde prawidłowo wykonane zadanie kończyło się otrzymaniem hasła, które po ułożeniu – tworzyło tytuł kabaretowego przedstawienia.

Przedstawienie „Czerwony Kapturek szuka księcia” odegrane przez uczniów pierwszej klasy licealnej zostało przyjęte z entuzjazmem zarówno przez „małych” licealistów jak i trochę „większych” wychowawców.

Jedno jest pewne – dobrze bawili się i zaproszeni Goście, i sami aktorzy.