Bal Burego Misia

Wolontariusze z naszych Szkół organizują w przyszły czwartek, tj. 07.01.2013 r., bal dla Wspólnoty Burego Misia. Organizacja ta zrzesza osoby niepełnosprawne fizycznie i umysłowo oraz ich opiekunów. Nasi uczniowie przygotują dla nich zabawy przy muzyce oraz słodki poczęstunek. Odbędzie się również loteria fantowa, w której każdy los wygrywa.

W związku z tym prosimy o przynoszenie do sekretariatu drobnych przedmiotów (maskotki, notesy, kredki itp.), które będą rozlosowane wśród uczestników balu. Jeżeli ktoś chciały wesprzeć to przedsięwzięcie finansowo, to prosimy o wrzucenie symbolicznej złotówki do puszki znajdującej się w pokoju nauczycielskim. Zapraszamy również chętnych uczniów do przyłączenia się do organizacji balu – kontakt z panią Agnieszką Maląg lub panią Ewą Dojaś-Łukomską.

Z góry dziękujemy za zaangażowanie!