Salezjańska Kamera melduje wykonanie zadania

W ubiegłym tygodniu uczniowie naszego gimnazjum mogli zobaczyć efekty długotrwałej pracy członków koła medialnego Salezjańska Kamera.

Zaprezentowali oni swój pierwszy teledysk, którego reżyserem jest Maja Górczak, a scenarzystą Zuzanna Mikołajczak. Członkowie koła twórczo zainspirowali się fabułą najnowszego filmu o Jamesie Bondzie – najsławniejszym agencie w historii kina.

W rolę głównego bohatera wcielił się Krzysztof Michalski, który mierzył się z Tobiaszem Walą – filmowym Hostisem.

Akcja trzymała w napięciu wszystkich, którzy przybyli na to wyjątkowe spotkanie, wypełniając salę po brzegi. Dzięki Łukaszowi Frasunkiewiczowi, który nie wyłączał kamery ani na chwilę, widzowie mogli zobaczyć kulisy pracy nad teledyskiem. Właśnie część pod tytułem „I po sprawie” cieszyła się największym zainteresowaniem.

Zebrani reagowali na „wpadki” młodych aktorów gromkimi salwami śmiechu. Słowa uznania należą się również Mateuszowi Stelmasiakowi, który czuwał nad montażem teledysku. Nie można zapomnieć o bohaterach drugoplanowych, w których role wcielili się: Hanna Bogusz, Maciej Kowal Łukasz Kowalczyk, Piotr Stelmasiak, Daniel Sutkiewicz, Aleksandra Sucharska, Róża Winter i Janek Parafiński.

Parafrazując słowa Bonda, można jasno stwierdzić: Salezjańska Kamera melduje wykonanie zadania.