Nie przegap

Już JUTRO ukaże się kolejny numer naszej szkolnej gazetki. Nie przegap lutowego wydania, ponieważ prawie w całości zostanie on poświęcony tematowi miłości. To prawda, że wielu twórców i artystów zgłębiało tajemnice tego uczucia, ale nie robili tego jeszcze uczniowie naszej szkoły!

W numerze znajdziesz między innymi: historie o pierwszych miłościach naszych nauczycieli, ciekawy wywiad z kapelanem Lecha Poznań, opowieść o miłości, która nie zawsze musi kończyć się szczęśliwie. To tylko niektóre propozycje. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj, przeczytaj, zapamiętaj.

W najnowszym numerze znajdziesz również walentynkowe życzenia. Może ktoś napisał je specjalnie dla Ciebie? Nie czekaj – sprawdź i czytaj!