Podziękowanie

Bardzo dziękuję Uczniom naszych szkół za ogromne zaangażowanie, poświęcony czas i otwarte serce.

To właśnie dzięki Wam udało się zorganizować wspaniały bal dla osób niepełnosprawnych, podopiecznych fundacji “Burego Misia”. Pani Agnieszce Maląg za pomysł, pomoc i ogromny optymizm. Patrykowi Nyckowskiemu i Adrianowi Górkiewiczowi z klasy 2 PSLO za oprawę muzyczną. Michałowi Wawrzyniakowi z klasy 3b PGS za udokumentowanie całej imprezy. Małgosi Snopek, Agnieszce Józefek, Sarze Suchowiak z klasy 2 PSLO oraz Zuzannie Bornej, Julii Czarneckiej, Ninie Wala, Agacie Purtak, Piotrowi Cieślikowi z klas 1 PGS, Oliwii Suchowiak, Marii Miś z klasy 6 PSSP za prowadzenie balu, przygotowanie ciast i kawiarenki. Pani Lidii Bąkiewicz i uczniom klasy 6 PSSP za przygotowanie dekoracji.

Wszystkich zapraszam do obejrzenia zdjęć z tej wspaniałej imprezy.