Kwietniowy Bieg Opel Chevrolet Szpot

W pierwszą sobotę wiosny nie mieliśmy pogody charakterystycznej dla tej pory roku, dlatego pewnie w biegu uczestniczyło niewielu zawodników. Tym bardziej dziękuję chętnym uczestnikom i ich rodzicom za udział w biegu.

Mam nadzieję, że w ostatnią sobotę kwietnia, przed długim weekendem, na Malcie zgromadzą się tłumy biegaczy.

Kolejny bieg już 27 kwietnia o godz. 11.00.

Sekretariat od godz. 10.00

Sprawdzenie obecności o godz. 10.45

O miejscu startu jeszcze poinformuję.

Klasyfikacja VII edycji rankingu szkół po trzecim biegu:

1. Zespół Szkół Salezjańskich                                                                 184 pkt.

2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Poznaniu                                                   93 pkt.

3. Gimnazjum nr 24 w Poznaniu                                                               86 pkt.

4. Zespół Szkół „Łejery” w Poznaniu                                                       65 pkt.

5. Gimnazjum nr 22 w Poznaniu                                                               48 pkt.

6. Szkoła Podstawowa nr 7 w Poznaniu                                                    46 pkt.

7. Gimnazjum nr 2 w Poznaniu                                                                 32 pkt.