Salezjanie na Orlik Cup 2013

Rywalizacja o Mistrzostwo Poznania w piłce nożnej szkół podstawowych toczy się pod szyldem Orlik Cup 2013. Również w tym roku bierze w nim udział drużyna z Publicznej Salezjańskiej Szkoły Podstawowej.

Zmagania rozpoczęliśmy od turnieju eliminacyjnego rozgrywanego na Orliku przy ul. Droga Dębińska. Według wcześniejszych zapowiedzi w turnieju miało wziąć udział dziewięć szkolnych drużyn, ale niestety na boisku stawiły się tylko trzy.

Rozegraliśmy więc dwa mecze i remisując z SP 25 oraz przegrywając z SP 60 zajęliśmy II miejsce. To oznacza, że awansowaliśmy do dalszej części turnieju i w pierwszej połowie maja zagramy w turnieju finałowym.

Gratulujemy!!

Skład drużyny:

Weronika Wisoky, Jan Dziabaszewski, Marcin Pakuła, Jan Adamskich, Dominik Skrzydlewski, Wiktor Kurzawski, Bartosz Kubacha, Antoni Parafiński, Piotr Milanowski, Paweł Winter, Tomasz Jędra, Wojciech Rudnicki, Krystian Filipowicz i Stanisław Kuczma.

 [nggallery id=160]