Wycieczka klasy II i IV PSSP

W  dniach 23-25.04 klasy II i IV PSSP wspólnie pojechały do Zieleńca, by podziwiać piękno przyrody.

Zwiedziliśmy Adrspach – Skalne Miasta w Czechach, Kudowę Zdrój – tu udaliśmy się na spacer po parku zdrojowym, by skosztować wód mineralnych. Miłe chwile spędziliśmy w Muzeum Zabawek. W Czermnej podziwialiśmy Kaplicę Czaszek i ruchomą szopkę „U Stiepanowej”. Wspólnie zdobyliśmy szczyt – Szczeliniec Wielki. Zwiedziliśmy kopalnię złota w Złotym Stoku, gdzie odkryliśmy Sztolnię „Gertruda” z tajemniczym chodnikiem śmierci i Sztolnię „Czarna” z jedynym w Polsce podziemnym wodospadem. Na zakończenie wycieczki każdy z uczestników sprawdził swoje umiejętności w płukaniu złota i srebra.

A podczas pogodnych wieczorów graliśmy w piłkę na sali gimnastycznej oraz rozwijaliśmy talenty taneczne na dyskotece!