Sesja egzaminacyjna 25.05.2013 r.

Dnia 25 maja 2013 odbędą się w naszej szkole dwie sesje egzaminów międzynarodowych: egzaminu YLE oraz PET. Trzydzieścioro uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum podejdzie do egzaminu międzynarodowego z języka angielskiego.

Egzamin PET zaczyna się o godzinie 9.00 w sali 13, natomiast egzamin YLE o godzinie 10.00 w sali 14. Proszę przyjść pół godziny przed egzaminem do szkoły oraz przynieść ze sobą: paszport lub inny dokument potwierdzający tożsamość (dokument ze zdjęciem), ołówek, kredki, gumkę, a dzieci zdające egzamin YLE, dodatkowo kredki. Można również przynieść wodę w plastikowej butelce, którą oprócz materiałów wypisanych powyżej można wnieść do sali egzaminacyjnej.

Należy również pamiętać, że do sali egzaminacyjnej nie można wnosić telefonów komórkowych, mp3 lub innych sprzętów mogących zakłócić przebieg egzaminu lub służących do jego nagrywania.

Zdającym życzymy powodzenia!