Dzień Patrona

11 czerwca (we wtorek) w naszej szkole będziemy obchodzić Dzień Patrona.

Po uroczystej Mszy Św. i po poczęstunku przejdziemy na szkolne boisko, gdzie rozpoczniemy wspólną zabawę.

W planie: liczne konkursy (z nagrodami!), gry zespołowe, taniec… Zachęcamy wszystkich do zaangażowania w organizację tego przedsięwzięcia.

O szczegóły prosimy pytać przedstawicieli SU – dokładniejsze informacje wkrótce pojawią się na stronie internetowej szkoły.

W tym dniu odbędzie się rozwiązanie Konkursu dla młodych projektantów: „Złota Igła Salezjańska” wraz z pokazem mody.

Organizatorem konkursu jest pani Lidia Bąkiewicz wraz z kółkiem krawieckim – Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

Ogłaszamy również trzy konkursy:

1)  Konkurs wiedzy o patronach szkoły – przewidziane dwa poziomy:  PSSP,  PGS + PSLO

2)  Konkurs plastyczny – „Tacy sami jak my”.

3)  Konkurs piosenki salezjańskiej – podobnie jak w zeszłym roku, zespoły przedstawiają utwory związane z tematyką salezjańską.
W najbliższych dniach przedstawimy regulaminy konkursów – nie oznacza to jednak, że nie możemy już teraz zacząć się do nich przygotowywać!

Prośba do klas – postarajmy się o to, by z każdej z klas wyłonili się przedstawiciele we wszystkich konkursach.