Gala Maturzystów

Zakończył się maj – miesiąc egzaminów maturalnych. Tegoroczni abiturienci z ulgą spoglądają w przeszłość i z dreszczem emocji oczekują dnia otrzymania wyników matur – owocu trzyletniej nauki w szkole średniej.

Gorący czas egzaminów poprzedziła uroczysta gala, podczas której uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego. W czasie uroczystości abiturienci dziękowali dyrekcji, wychowawczyniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za kilkuletnią owocną współpracę i przygotowanie do wejścia w dorosłe życie.

Gala urozmaicona była licznymi występami artystycznymi uczniów klasy III PSLO. Nie zabrakło również wspomnień – wyświetlony został film poświęcony historii “osławionej trzeciej klasy licealnej”.