Nagrody Pani Joanny Frankiewicz dla najlepszych absolwentów…

Dnia 27 czerwca 2013 roku w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Poznania odbyła się uroczystość rozdania nagród ufundowanych przez Radną Miasta Poznania, panią Joannę Frankiewicz.

Nagrody w postaci książek dotyczących poznańskiego czerwca oraz listy gratulacyjne zostały rozdane najlepszym absolwentom poznańskich szkół podstawowych. Wśród nagrodzonych byli absolwenci Publicznej Salezjańskiej Szkoły Podstawowej: Pola Hammermeister, Dominika Nowik oraz  Adam Paech.

Pani Frankiewicz nagrodziła także absolwentów Publicznego Gimnazjum Salezjańskiego: Wiktorię Kranz, Przemysława Przymuszałę oraz Jana Denkę. Nasi gimnazjaliści byli jedynymi przedstawicielami poznańskich gimnazjów.

Nasze Szkoły są dla Pani Frankiewicz tak samo ważne, jak ważne były dla jej męża – Macieja Frankiewicza, gdyż są pod jego honorowym patronatem.

Nagrodzonym Absolwentom – gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów…

[nggallery id=200]