Sztafeta na medal

Tegoroczne zmagania w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej uczniowie naszej szkoły rozpoczęli 23 września i był to wymarzony początek. Jak zwykle pierwszą konkurencją są sztafetowe biegi przełajowe, które tradycyjnie odbywają się na Polanie Harcerza przy Jeziorze Maltańskim. Mieliśmy świadomość, że nasza drużyna jest w tym roku bardzo silna, ale nie wiedzieliśmy, jak zaprezentują się inne szkoły. Już pierwsza zmiana pokazała, że będziemy walczyli o medale. Co prawda w pewnym momencie spadliśmy na czwarte/piąte miejsce, ale później znów wróciliśmy na medalową pozycję.

Ukończyliśmy wyścig na bardzo wysokim III miejscu i zostaliśmy uhonorowani brązowymi medalami oraz pucharem. Trzeba podkreślić, że w zawodach wystartowało 25 szkół z Poznania, a w tym wiele sportowych.

Skład drużyny:

Jadwiga Wyrwińska, Zuzanna Brambor, Wiktoria Drajer, Agnieszka Bajer, Anna Kolecka, Antoni Parafiński, Bartosz Kubacha, Wojciech Górski, Mateusz Wojtkowski i Wiktor Kurzawski.

 

 

Gratulacje!!!