Zbieramy czekoladę

Szkolne Koło Wolontariatu pragnie poinformować wszystkich o akcji organizowanej przez studentów Duszpasterstwa Akademickiego „Don Bosco” w Poznaniu.
Czekoladowe Puzzle to pomysł na zainaugurowanie roku akademickiego dla studentów i wszystkich chętnych ludzi młodych. W sobotę 12 października odbędzie się akcja układania puzzli z kostek czekolady w niecodzienny sposób. Młodzi podzieleni na “grupy operacyjne” ułożą we właściwy sposób (niespodzianka) wielkie puzzle. Zapraszamy: ul. Warzywna 17 – Poznań – Winogrady Duszpasterstwo Akademickie „Don Bosco”
Akcja ma wymiar charytatywny. Jeśli uda się ułożyć puzzle tak jak trzeba i w wyznaczonym czasie (będą sędziowie eksperci), to odpowiednia ilość słodkich niespodzianek zostanie przekazana dla wychowanków placówki opiekuńczo-wychowawczej Domu Młodzieży przy ul. Wojska Polskiego w Poznaniu oraz do innych potrzebujących dzieci oraz mieszkańców Poznania.
To będzie przedsięwzięcie przyjemne z pożytecznym. Oprócz przygotowywania słodkich “puzzlowych” niespodzianek w trakcie akcji odbędzie się jarmark duszpasterstw akademickich Poznania, będzie muzyka, tańce i dużo dobrej zabawy;)
Czekolady przynosimy do szkoły najpóźniej do czwartku do sali numer 13.