W drodze do maratonu…

Drodzy Rodzice i Uczniowie!!!

Chcielibyśmy Was zaprosić do udziału w wydarzeniach towarzyszących biegowi maratońskiemu, który odbędzie się 13 października 2013 roku w Poznaniu.

W sobotę 12 października nad Jeziorem Maltańskim odbędą się biegi dla dzieci pod hasłem “W drodze do maratonu“. Może w nich wziąć udział każde dziecko bez względu na wiek i umiejętności, bo najważniejszy jest udział, wspólnie spędzony aktywnie czas z rodzicami na świeżym powietrzu i reprezentowanie szkoły poza jej murami.

Start 12.10.2013 o godz. 10.30 (zbiórka ok. godziny 10.00)

Bardzo ważne: prowadzona będzie punktacja dla szkół, 1 uczeń = 1 punkt. Szkoła, która uzbiera najwięcej punktów, otrzyma pieniądze na sprzęt sportowy. Jeśli uda nam się zwyciężyć, zakupimy piłki nożne, koszykowe, siatkowe, skakanki, gumy do skakania, kije do unihokeja, szarfy, piłki gumowe i piankowe, rakietki i wiele innych przyborów, które sprawią, że lekcje wychowania fizycznego i szkolne kółka sportowe będą jeszcze ciekawsze i bardziej atrakcyjne.

Zgłoszenia przyjmują nauczyciele wychowania fizycznego i wychowawcy klas.

Ze sportowym pozdrowieniem

nauczyciele wychowania fizycznego