Oryginalny Dzień Chłopaka

Do boju, panowie!

Któż z nas nie pamięta zabawy w podchody? W dzieciństwie na pewno wielu z nas uwielbiało tę grę. Uczennice klas drugich gimnazjum chciały przypomnieć smak tych najmłodszych lat swoim kolegom, dlatego zorganizowały podchody z okazji Dnia Chłopaka

Święto to uśmiechnęło się do nas z kalendarza 30 września, ale nasi panowie już tydzień wcześniej mogli uśmiechać się na wspomnienie tych niesamowitych wyzwań, które musieli podjąć w trakcie rywalizacji i zadań, które trzeba było wypełnić. Trasa zaczynała się przy naszej szkole, kończyła na Orliku.

Gimnazjaliści nie mieli łatwego zadania – to był prawdziwy sprawdzian męskości! Kręcili króciutki Harlem Shak, wykorzystując bardzo oryginalne rekwizyty: spódniczka, rajstopy, okulary do pływania. Może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że miejsce, gdzie musieli uporać się z tym zadaniem to parking przy sklepie Lidl. Zapewne nie tylko nasi panowie mieli niezły ubaw – z pewnością przechodnie również.

Wysiłek i trud bardzo się opłacił, ponieważ nasi dzielni gentelmani otrzymali drobne upominki. Mamy nadzieję, że uśmiechy na twarzach chłopców pojawiły się nie tylko z powodu prezentów, ale także dzięki temu, że wspaniale się bawili.

Drugoklasistki przypominają nieśmiało, że Dzień Kobiet obchodzimy w Polsce 8 marca… 🙂